Stella Residence

Wymarzone miejsce dla Ciebie i Twojej rodziny

Stella Residence to inwestycja składająca się z 36 luksusowych domów, położona w Walendowie pod Warszawą. Została zaprojektowana przez renomowane interdyscyplinarne biuro projektowe T H E S P A C E ARCHITEKCI.

Projekt uwzględnia odpowiedni balans pomiędzy funkcjonalnością budynku a jego walorami estetycznymi. Udane połączenie klasycznego designu z domieszką nowoczesności przekłada się na ponadczasowy charakter domów, tak aby każdy poczuł się tu dobrze. Duże działki, przestronne wnętrza i atrakcyjnie zaaranżowana część wspólna osiedla sprawiają, że mieszkańcy Stella Residence zaznają prawdziwego komfortu i doświadczą nowej jakości życia. Jeśli dodać do tego piękne otoczenie natury i szybki dojazd do Warszawy, który zajmuje ok. 10 minut, trudno o korzystniejszy adres.

Stella Residence

Odkryj swój luksusowy dom już teraz!

Oferujemy luksusowe domy jednorodzinne w Walendowie, które pozwolą odkryć nową jakość życia. Składają się na nią: stylowy design rezydencji, łączący sprawdzoną klasykę z nutką nowoczesności, przestronne, funkcjonalne wnętrza z możliwością rearanżacji pod kątem indywidualnych upodobań oraz szereg udogodnień w standardzie, w tym panele fotowoltaiczne, rekuperacja i pompy ciepła. Do budowy domów używamy najlepszych materiałów, których atutem jest trwałość i solidność. Decydując się na dom na naszym osiedlu, inwestujesz w jakość na lata.

Nasze osiedle to także wysoki poziom bezpieczeństwa, jaki zapewnia system monitoringu, i atrakcyjna wspólna przestrzeń, sprzyjająca rekreacji i integracji. To również bliskość obszarów Natura 2000, sprzyjających plenerowym aktywnościom. Piękne otoczenie Lasów Sękocińskich zachęca do długich spacerów i idealnie motywuje do joggingu oraz wypraw rowerowych. Zaletą osiedla jest także niezwykle korzystna komunikacja z Warszawą – dojazd do centrum miasta zajmuje zaledwie 20 minut.

Chcesz żyć blisko natury, a zarazem korzystać z udogodnień miasta? Osiedle Stella Residence to właściwy adres.

Sprawdź naszą ofertę i znajdź swój wymarzony dom już dziś!

Stella Residence

Wymarzone miejsce dla Ciebie i Twojej rodziny

Stella Residence

Twoje nowe miejsce na ziemi

Projekt Stella Residence to Inwestycja skierowana do osób szukających odpoczynku od zgiełku dużej aglomeracji. Położona ok. 20 minut drogi od ścisłego centrum Warszawy, w Walendowie, z dogodnym dojazdem do węzłów komunikacyjnych dróg S7 i S8. Zaprojektowana i wykonana z dbałością o szczegóły.

Na ternie inwestycji zachowano aż 68% powierzchnie biologicznie czynnej, co sprawia, że wypoczynek w otoczeniu domów będzie wyjątkowo przyjemny.