Stella Residence

Smart Group Development

Jesteśmy grupą kapitałową której doświadczenie w budowaniu projektów deweloperskich sięga 2015 r w tym czasie sprzedaliśmy około 160 mieszkań i domów w całej Polsce i zbudowaliśmy ponad 12 tyś PUM-u mamy doświadczenie w zarządzaniu projektami budowlanymi oraz rozwijaniu nieruchomości. Nasza firma zajmuje się planowaniem, projektowaniem, budową i sprzedażą różnego rodzaju nieruchomości, takich jak domy jednorodzinne czy apartamentowce.

Doświadczenie naszej firmy obejmuje szeroki zakres działań, które są niezbędne w procesie deweloperskim. Na początku, angażujemy się w analizę rynku i identyfikację potencjalnych lokalizacji dla nowych projektów. Następnie przeprowadzamy badania i ocenę dotyczącą wykonalności inwestycji, uwzględniając aspekty finansowe, prawne i techniczne.

Po wybraniu odpowiedniej lokalizacji rozpoczynamy proces projektowania nieruchomości, który obejmuje plany architektoniczne, konstrukcyjne i instalacyjne. Kiedy projekty są gotowe, zaczynamy budowę.

Korzystając z naszego doświadczenia SMART GROUP zarządza całym procesem budowlanym, od zakupu gruntów, materiałów, po zatrudnienia zespołów budowlanych i koordynacji prac sama. W trakcie budowy Nasza firma dba o przestrzeganie najwyższych standardów jakości.

Doświadczenie naszej firmy wynika z licznych projektów, które zrealizowaliśmy w obszarze grupy kapitałowej to jest około 12 tyś PUM-u i ponad 140 klientów w przeszłości. Oznacza to, że mamy wiedzę na temat procesu deweloperskiego, umiejętność zarządzania ryzykiem i rozwiązywania problemów, a także zdolność do tworzenia atrakcyjnych i funkcjonalnych nieruchomości.

Jesteśmy świadomi trendów rynkowych i preferencji klientów dlatego zawsze dostosowujemy nasze projekty do zmieniających się potrzeb i oczekiwań.

Pozdrawiamy zespół SMART GROUP DEVELOPMENT